يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ۲۰:۴۷
۰
امام جمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:

مردم ولایت مدار و انقلابی کشور ایران همیشه در برابر دشمنان پیروزند

امام جمعه اهل تشیع گفت: گفت:رسیدن به عزت و قدرت ایران نتیجه ولایت مداری و مقاومت مردم است و دشمنان بدانند پیروزی از آن کشور ایران است.
مردم ولایت مدار و انقلابی کشور ایران همیشه در برابر دشمنان پیروزند
به گزارش پهره،به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای مسلح شهرستان ایرانشهر اعم از سپاه،ارتش،نیروی انتظامی از امام جمعه معزز ایرانشهر دیدار کردند.
در این دیدار فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت:از مواضع صریح و انقلابی امام جمعه محترم ایرانشهر که یکی از ضروریات امروز کشور است صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.
وی افزود:نیروهای مسلح زیر چتر ولی فقیه هستند و دیدار امروز ما بیعت مجدد با نماینده ولی فقیه در شهرستان می باشد که تا جان داریم و زنده هستیم زیر پرچم ولی فقیه اماده جانفشانی برای کشور ایران و انقلاب باشیم.
در ادامه دیدار سید شجاع الدین ابطحی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به سربازان ولایت بیان کرد:جنگ تحمیلی فصل سرنوشت سازی در تاریخ ایران محسوب می شود اگر سرنوشت این جنگ طور دیگری رقم می خورد اثری از تاریخ اسلامی باقی نمی ماند.
با اشاره به سخن قرآن در مورد ناخوشایند بودن بسیاری از مسائل افزود:جنگ خوب نیست صحنه های تلخ،اسارت و شهادت را در پی دارد ولی در باطنش میوه شیرین فرهنگ مقاومت،ایثار،توکل بر خدا در بین مردم زنده می شود.
وی اذعان کرد:مهم ترین درس عبرت از دفاع مقدس تشخیص تفاوت جایگاه فرهنگ ولایت مداری و لیبرالی است اگر مقاومت مردم نبود ایا کشورهای آمریکا و صیهونیست قدمی به نفع کشور ایران بر می داشتند. آن چه موجب پیروزی ملت ایران شده فرهنگ ولایت پذیری و انقلابی است.
ابطحی در پایان با اشاره به روی کار امدن دولت جوان و انقلابی و حذب اللهی در کشور گفت:رسیدن به عزت و قدرت ایران نتیجه ولایت مداری و مقاومت مردم است و دشمنان بدانند پیروزی از آن کشور ایران است.
انتهای پیام
کد مطلب: 423946
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *