شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ۲۱:۱۲
۰
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر:

دفاع مقدس به ملت ایران مقاومت ملی را اموخت

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهرگفت:دفاع مقدس به ملت ایران عزت،استقلال و مقاومت ملی را اموخت.
دفاع مقدس به ملت ایران مقاومت ملی را اموخت
حسین پودینه در گفت وگو با خبرنگارپهره بیان کرد:دفاع مقدس متعالی ترین مقاومت است و به ایرانیان اموخت هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد.دفاع مقدس به ملت ایران عزت،استقلال ومقاومت ملی را اموخت.

وی افزود:مردم کشور ایران با مدیریت صحیح در هشت سال جنگ تحمیلی باعراق به خودباوری دست یافتند و دردفاع مقدس محقق شد وعده های الهی غیرقابل تغییر هستند و هرجا کار برای رضای خدا باشدبه پیروزی می انجامد.

وی با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس و ارزش نهادن ان خصوصا توسط مسئولین کشوری عنوان کرد:مسئولین بدانند جایگاهی که هم اکنون دارند به خاطر از دست دادن خون همین شهداست. هر کرسی مسئولیتی که الان دارید به ازای از دست دادن70شهید در این مملکت است.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهرخاطرنشان کرد:در آستانه هفته دفاع مقدس این نهاد با همکاری سایر نهادها و ادارات برگزاری ۸۲ مراسم را برنامه‌ریزی کرده است که غبارروبی مزار شهدای دفاع مقدس و گلزار شهدای گمنام،نمایشگاه هفته دفاع مقدس،بازدید از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران،تجلیل از رزمندگان غیور انقلاب اسلامی،نواختن زنگ مقاومت در مدارس سطح شهرستان،دیدار با ائمه جمعه شهرستان،همایش بسیجیان با شعار مسجدمحوری با برگزاری شب شعر و مناظره،جلسات بصیرت‌افزایی در دانشگاه‌ها،همایش بزرگ پیاده روی خانواده ها و ویزیت رایگان مناطق محروم بخشی از این برنامه‌ها است.

وی با اشاره به افتتاح نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس اذعان کرد:این نمایشگاه به مدت20روز با رویکرد تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و یاداوری بخشی از خاطرات دفاع مقدس به صورت عینی،تصویری فعالیت دارد و به نمایش گذاشته می شود.
انتهای پیام
کد مطلب: 423921
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *