دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
۰
معاون آموزش متوسطه استان سیستان و بلوچستان:

مهیا کردن پروژه مهر برای حضور دانش اموزان در باغ علم و دانش

معاون آموزش متوسطه استان سیستان و بلوچستان گفت: اجرای پروژه مهر برای حضور دانش اموزان در مدارس، توسط متولیان تعلیم وتربیت انجام شود.
مهیا کردن پروژه مهر برای حضور دانش اموزان در باغ علم و دانش

به گزارش پهره، اداره اموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر جلسه ای پیرامون پروژه مهر با حضور معاون آموزش متوسطه استان سیستان و بلوچستان در ایرانشهر برگزار کرد.

معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر استان ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع)  گفت: قیام امام حسین (ع)برای مسلمانان و غیر مسلمانان پیام آزادی، عدالت و ایثار گری را به ارمغان آورد و حضرت ابا عبدالله الحسین نمونه رهبری و هدایت بشری بود.

بختیاری با ابراز خرسندی از عملکرد مدیران مدارس خاطر نشان کرد: این نشان ارجمندی سیستم متعالی مدیریت مدارس است که مدیر در شرایط سخت با نوع فعالیت، کمیت فعالیت، کیفیت فعالیت و خروجی فعالیت خود را وفق می دهد.

وی بیان کرد: خروجی ما محصولات کشاورزی نیست یک محصول ابدی است که همه ما به آن اعتقاد دینی داریم اگر یک انسان را رشد دهیم برابر با احیای کردن مردم روی زمین است.

وی از پروژه مهر بعنوان یک ستاد ارزشمند یاد کرد و افزود: شما متولیان تعلیم وتربیت که برای شروع مهر و بهاری شکوهمند برای حضور دانش آموزان در باغ علم و دانش شرایط را مهیا می کنید و به آن اثر بخشی وکارایی می دهید تلاش شما ستودنی است.

وی تصریح کرد وظیفه همه ماست که با اندازه سهم خویش و تقسیم امورات فرایند را به یک برایند مطلوب، منسجم و متحد تبدیل کنیم.

بختیاری در حاشیه بازدید از مدارس عنوان کرد:  تلاش های مضاعفی در روند کار صورت می گیرد ولی در ارائه مستندات و مستند سازی به خوبی عمل نمی شود چرا که مستند سازی یک اصل در عالم خلقت است و خداوند اولین مستند ساز این عالم است و باید فعالیت ها به طور مستمر انجام ومستند سازی شود.

انتهای پیام 
کد مطلب: 423725
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *