بازدید استاندار از روند پیشرفت فیزیکی پروژه بیمارستان 540 تختخوابی ایرانشهر

8 ارديبهشت 1398 ساعت 10:12

استاندار سیستان و بلوچستان به همراه مدیران اجرایی شهرستان ایرانشهر از روند ساخت بیمارستان 540 تختخوابی ایرانشهر بازدید کردند.


به گزارش پهره ؛ استاندار سیستان و بلوچستان در صدر هیاتی متشکل از مدیران اجرایی استان و شهرستان ایرانشهر باحضور در محل سایت بیمارستان 540 تخت خوابی ایرانشهر از روند پیشرفت فیزیکی پروژه بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید مهندس موحد رییس اداره منابع فیزیکی و طرحهای عمرانی دانشگاه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته از ابتدای شروع عملیات تاکنون ارائه و مشکلات موجود در این خصوص را بیان داشتند.

استاندار ضمن تقدیر از تلاش و پیگیریهای نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ابراز رضایت نمود و از پرداخت کمکهای ویژه به شهرداریها جهت پروانه کار ساختمانی سه پروژه بیمارستانی ایرانشهر، چابهار و زاهدان خبر داد.

استاندار با اشاره به اهمیت احداث پروژه های مذکور و نقش تاثیرگذار در ارتقای شاخصهای درمانی و توسعه ای استان بیان کرد: کلیه دستگاههای اجرایی متعهد به همکاری کامل جهت تسریع در اجرای پروژه هستند و مشکلات احتمالی نباید باعث توقف پروژه گردد.

‏انتهای پیام/


کد مطلب: 423233

آدرس مطلب: http://www.pahreh.ir/news/423233/بازدید-استاندار-روند-پیشرفت-فیزیکی-پروژه-بیمارستان-540-تختخوابی-ایرانشهر

پهره
  http://www.pahreh.ir