شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
۰

جشن خیریه هنرمندان ایرانشهری برگزار می شود/ کمک 60 میلیونی مردم شهرستان به سیل زدگان

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر گفت: هنرمندان شهرستان ایرانشهر به مدت سه روز با برپایی جشن خیریه ای برای جمع آوری کمک های مردمی با این سازمان همکاری خواهند داشت.
جشن خیریه هنرمندان ایرانشهری برگزار می شود/ کمک 60 میلیونی مردم شهرستان به سیل زدگان
محمدرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در چند روز اخیر اقلامی همچون پتو، لباس و ست بهداشتی را با همکاری مرکز استان به مناطق سیل زده ارسال کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر ادامه داد: چادرهای هلال احمر جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم در سطح شهرستان ایرانشهر فعالیت دارند و تا این لحظه علاوه بر اقلام غیر نقدی از شهرستان ایرانشهر، بیش از 60 میلیون ریال کمک نقدی نیزجمع آوری شده است.

وی تصریح کرد: برنامه ای نیز با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایرانشهر ترتیب داده شده است تا هنرمندان این شهرستان از امشب 17 فروردین تا بیستم فروردین ماه با حضور در چادرهای جمعیت هلال احمر در محل پارک شهدا جشن خیریه ای را برای جمع آوری کمک های مردمی داشته باشند که امیدواریم با حضور پرشور همشهریان همراه باشد.

کرد در پایان خاطرنشان کرد: از این رو جمعیت هلال احمر از کلیه همشهریان عزیز دعوت به عمل می آورد تا با حضور در پارک شهدا، کمک های نقدی وغیر نقدی همچون پتو، شیرخشک، نواربهداشتی، پوشک بچه، خمیردندان، مسواک، آب معدنی، مواد شوینده و مواد غذایی کنسروی و فاسد نشدنی خود را به هموطنان سیل زده شمال و غرب کشور اهدا کرده و یا کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 همه بانکها واریز کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 423188
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *