يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۰۴
۰

سرقت مسلحانه از یک آرایشگاه زنانه در ایرانشهر/دزد جواهرات دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از کشف سرقت مسلحانه طلا و جواهرات از یک آرایشگاه زنانه در ایرانشهر و دستگیری یکی از سارقان خبر داد.
سرقت مسلحانه از یک آرایشگاه زنانه در ایرانشهر/دزد جواهرات دستگیر شد
سرهنگ محمود سعادتی در گفتگو با خبرنگار پهره اظهار کرد: با اعلام گزارشی مبنی بر سرقت مسلحانه از یک آرایشگاه زنانه واقع در تقاطع الزهرا در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۲ شهرستان ایرانشهر بلافاصله تیمی از مأموران پلیس به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: پس از حضور مأموران پلیس در محل جرم، خانمی به آن‌ها مراجعه و اعلام داشت که در آرایشگاه زنانه بود که ناگهان یک مرد و زن ملبس به لباس محلی وارد شده و با تهدید اسلحه گرم مقدار ۸۰ مثقال طلا و جواهرات از داخل کیفش سرقت کرده و متواری شدند.

سرهنگ سعادتی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه از کارکنان این آرایشگاه متوجه اظهارات ضد و نقیض یکی از آن‌ها شدند که در تحقیقات تکمیلی و با استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی محرز شد با همدستی افراد دیگری اقدام به ارتکاب این جرم شده است.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با اقدامات فنی و تخصصی بالاخره این متهمه اعتراف کرد که در روز حادثه به محض ورود آن خانم که از مشتریان ثابت آرایشگاه است از طریق پیامک، حضور او و همراه داشتن طلا و جواهرات را به همدستانش اطلاع داده و درب را به روی آن‌ها بازکرده است.

وی در پایان با بیان اینکه با دستگیری این فرد مقداری از طلا‌های سرقت شده توسط خواهر وی تحویل پلیس شد، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری همدستان این متهمه و کشف سایر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 423158
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *