چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۶
۰

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در ایرانشهر

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر و توقیف یک دستگاه خودرو در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در ایرانشهر
به گزارش پهره ؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار " احمد طاهری " درباره جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر هنگام گشت زنی های هدفمند، در محور " بزمان به سمت دلگان " به یک دستگاه نیسان سفیدرنگ مشکوک شده و با علائم هشداردهنده به خودروی مذکور فرمان ایست دادند که راننده با مشاهده پلیس با سرعت به سمت جاده خاکی دور زده و 2 نفر سرنشین آن اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کردند.
سردار طاهری بیان کرد: پلیس نیز با رعایت کامل قانون به کارگیری سلاح مقابله به مثل کرده که در این هنگام نیسان مذکور در شیارهای خاکی منطقه متوقف شده و قاچاقچیان درحال تیراندازی اقدام به تخلیه کیسه های حامل مواد از داخل خودرو و سوزاندن آنها کردند.
این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: در همین هنگام یک دستگاه خودروی پژو پارس و 2 دستگاه موتورسیکلت "تریل" نیز از مسیر خاکی پشت سر اشرار به کمک آنها آمده و درگیری مسلحانه طرفین شدت گرفت.
وی ادامه داد: با ملحق شدن نیروهای کمکی به تکاوران پلیس، سوداگران مرگ که عرصه را بر خود تنگ دیدند اقدام به آتش زدن گسترده مواد کرده و با استفاده از موتورسیکلت ها و خودروی پژوپارس و وضعیت جغرافیایی منطقه  پا به فرار گذاشتند.
این مقام مسئول با اشاره به توقیف خودروی نیسان گفت: در بررسی محل درگیری مقدار یک تن و 855 کیلو گرم مواد سوخته و 145 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بسته های سالم کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پلیس با سوداگران مرگ به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها را نمی دهد، گفت: تلاش ها برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری ادامه دارد.#

انتهاي خبر /
کد مطلب: 422940
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *