سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۰۳
۰
در اولین روز از هفته بسیج ؛

نشست هم اندیشی مقاصد استکبار در راستای دامن زدن به اختلافات مذهبی در کشور و منطقه در شهرستان ایرانشهر برگزار شد

امام جمعه موقت شهرستان ایرانشهر گفت : استکبار وقتی که وارد یک جامعه شود همه ی ارزش های آن جامعه را از بین خواهد برد.
نشست هم اندیشی مقاصد استکبار در راستای دامن زدن به اختلافات مذهبی در کشور و منطقه در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
به گزارش پهره ؛ صبح امروز و با همت کانون بسیج فرهنگیان ایرانشهر، نشست هم اندیشی مقاصد استکبار در راستای دامن زدن به اختلافات مذهبی در کشور و منطقه با حضور امام جمعه موقت شهرستان و جمعی از اساتید و معلمان آموزش و پرورش در نمازخانه اداره آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.
حجت الاسلام سید عبدالحسین سجادی ، امام جمعه موقت شهرستان ایرانشهر در ابتدای این مراسم با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج گفت : مقابله ما با استکبار آمریکا تنها یک احساس دینی نیست ، بلکه یک احساس ملی در هویت جامعه است.
حجت الاسلام سجادی اظهار داشت : استکبار وقتی که وارد یک جامعه شود همه ی ارزش های آن جامعه را از بین خواهد برد. دشمن در ابتدا و روز اول به مسائل اعتقادی و به هویت ما وارد نمیشود و به عنوان یک دوست وارد جامعه میشود و سپس به دنبال هدف خودش رفته و تمام جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.
امام جمعه موقت ایرانشهر گفت : ما امروز در کشورهای همسایه ایران وقتی استکبار را بررسی می کنیم به این نتیجه میرسیم که هرجایی استکبار ورود پیدا کرده ، قطعا ورودش با منفعت همراه نبوده و فقط ویرانی و خرابی برای مردم منطقه به بارآورده است.
حجت الاسلام سجادی در انتها گفت : امروز مهمترین موضوعی که دشمن فکر میکند میتواند با آن به انقلاب اسلامی ضربه بزند، مشکلات اقتصادی است به طوری که آنها برای این موضوع برنامه ریزی کرده بودند تا امسال انقلاب اسلامی را شکست دهند اما با توکل بر خداوند تمامی برنامه هایشان تا امروز نقش بر آب شده است.
انتهای پیام//
 
 
کد مطلب: 422717
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *