جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۰۰
۰

کاربران شبکه های اجتماعی خواستار محاکمه آخوندی شدند+عکس

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی درخصوص لزوم محاکمه عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی به اظهار نظر پرداختند.
کاربران شبکه های اجتماعی خواستار محاکمه آخوندی شدند+عکس
به گزارش پهره ؛ پس از استعفای عباس آخوندی از سمت وزارت راه و شهرسازی، گمانه‌‌زنی‌ها در خصوص حضور وی در شهرداری تهران آغاز شد و این گمانه، موافقان و مخالفان بسیاری هم داشت.
اصلاح‌طلبان آخوندی را گزینه‌ای مناسب برای اداره شهر تهران می‌دانستند و در طرف مقابل اصولگرایان بر این باور بودند که با وجود کارنامه ضعیفی که آخوندی در وزارت راه و شهرسازی از خود به جا گذاشته او نمی‌تواند گزینه مناسبی برای عهده‌دار شدن سمت شهردار تهران باشد.
اما صبح امروز شورای شهر تهران نهایتا به این گمانه‌زنی‌ها خاتمه داد و در حالی که 10 تن از اعضای شورا به عباس آخوندی رای داده بودند،‌ پیروز حناچی با کسب 11 رای شهردار شهر تهران شد.
پس از این انتخاب شورای شهر تهران،‌ برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی با اشاره به ناکارآمدی عباس آخوندی و لطمات جدی که به دلیل سوء مدیریت وی به کشور و مردم وارد شده است خواستار محاکمه وزیر سابق راه و شهرسازی شدند.
کاربر سید سجاد در با اشاره رخنه تفکر لیبرالیستی در کشور نوشت:‌ مهم تر از #محاکمه_آخوندی، محاکمه تفکر آخوندی پرور است که نزدیک 3دهه در همه شئون مدیریتی کشور رخنه کرده و همواره ناکارآمدی هایش به نام انقلاب مستضعفان تمام شده است! #محاکمه_لیبرالیسمکاربر آدم ابن حوا هم در صفحه توییتر خود با اشاره برخی مواد قانونی نوشت:‌ می‌دونستید آخوندی بخاطر راه ننداختن سامانه شناسایی خانه‌های خالی برای شفاف سازی مالیاتی(موضوع ماده169قانون مالیات مستقیم)، فقط در سال اول اجرای قانون 320میلیارد.ت به خزانه ضرر زد؟ درضمن طبق ماده 274قانون مذکور هم این کار آخوندی جرمه و طبق ماده169 ضامن جبران خسارته؟ #محاکمه_آخوندیکاربر "رئیس جمهور باخ" اما گریزی به سایر پرونده‌های فساد اقتصادی زد و نوشت: وقتی پرونده های فساد، حسین #فریدون و #مهدی_جهانگیری ،چند ساله تو کِشوهای قوه قضائیه خاک میخورن، صحبت از #محاکمه_آخوندی یه شوخی مسخره با خودمونه!!کاربر رانر هم نوشت:‌ آقای قوه‌قضاییه جهت یادآوری عرض میکنم، جناب آخوندی ید طولایی در یهویی غیب شدن دارن. الان که دستت بهش میرسه کاری بکن، پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار! #محاکمه_آخوندیسید پویان حسین پورهم در خصوص علل محاکمه آخوندی نوشت:‌ حالا دقیقا زمان مطالبه #محاکمه_آخوندی است.. آخوندی هم بابت پرونده‌های مالی مطرح در دوران وزارتش و هم مهم‌تر از آن، بابت سوءمدیریت و اتلاف سرمایه‌های ملی و هدردادن فرصت‌های پیشرفت کشور در حوزه مسکن و شهرسازی، باید بازخواست و محاکمه شود.انتهای پیام//
کد مطلب: 422661
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *