پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۳۰
۰
لوئیس فراخان در نشست خبری در تهران:

اگر ماشه جنگ کشیده شود پایان آمریکا را رقم خواهد زد

رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا خطاب به ترامپ گفت: مرگ بر آمریکا و اسرائیل باعث پایان دادن به آمریکا نیست، بلکه این شما هستید و شما مسؤول نابودی آمریکا خواهید بود.
اگر ماشه جنگ کشیده شود پایان آمریکا را رقم خواهد زد
به گزارش پهره ؛ به نقل از فارس، «لوئیس فراخان» رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در نشستی خبری در محل پرس تی وی طی اظهاراتی ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایران، از مقام معظم رهبری قدردانی کرد.
وی که سفری به قم داشته و با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرده از مهمان نوازی مردم ایران تشکر کرد.
فراخان از رسانه های تحت امر رژیم صهیونیستی به خاطر نادیده انگاشتن واقعیات درباره وی و تحریف واقعیات انتقاد کرد.   
این فعال مدنی آمریکا ادامه داد:  شیطان چهره اسلام، مسیحیت و یهودیت را خدشه دار کرده و به این خاطر حضرت مهدی (عج) باید بیاید تا چهره واقعی شیطان را برملا و بار دیگر دین و مذهب را تطهیر کند و ما انسانها با مودت در کنار هم زندگی کنند.
رهبر بزرگترین جامعه مسلمانان آمریکا اضافه کرد: جهان اسلام نیاز به فرآیندی دارد که باعث شود اختلافات را کنار گذاشته و با وحدت در کنار هم در قالب یک جامعه زندگی کنیم که شیطان نتواند به ما صدمه برساند.
رهبر جنبش امت اسلام گفت: من در مقطعی در ایران حضور دارم که برادران و خواهران به خاطر غضب رئیس جمهور و دولت آمریکا و اعمال تحریمهای ظالمانه مورد هجمه قرار گرفته اند.
وی با اشاره به توافق برجام و تاکید همه نهادهای ناظر مبنی بر پایبندی ایران به این توافق، اظهار داشت: گفتند به ایران میلیاردها دلار را می دهند ولی چنین نکردند.ایران به تعهدات خود پایبند بود ولی آمریکا متعهد نبود و با آمدن ترامپ از این توافق خارج شد. الان ترامپ سخت ترین تحریمها را علیه ایران اعمال کرد.
وی گفت: از من می پرسند چرا اینجا (ایران) هستی؟ چون خانواده من اینجاست و من در آمریکا متولد شدم اما شهروند دنیا هستم.
فراخان اضافه کرد: من به همه ایرانیان می گویم این یک آزمایش الهی است و اگر مقاوم باشیم، شامل نعمت خدا خواهیم شد.
این فعال مدنی آمریکا درباره انتقادهای وارد شده به وی به خاطر سفر به ایران خطاب به آنها اظهار داشت: چطور جرات می کنید، با من حرف بزنید. آمریکا متعلق به من است و عرق و خون ما باعث شده آمریکا به وجود بیاید، من تسلیم نخواهم شد و به آمریکا باز می گردم و این حقیقت را برای آنها بازگو خواهم کرد.
این فعال مدنی آمریکا درباره تحریمهای جدید آمریکا گفت: این تحریمها می تواند مقدمه ای برای جنگ جدید باشد.  
 فراخان ادامه داد: از ترامپ خواهش می کنم بسیار مراقب باش چون اکر ماشه جنگ کشیده شود و آمریکا با استفاده از متحدانش چون اسرائیل جنگی را در منطقه شرپع کند، آن زمان کشورهای دیگر مثل چین و روسیه وارد جنگ می شوند و این جنگ پایان آمریکا را رقم خواهد زد.  
فراخان در پاسخ به سوالی هم گفت: مردم ایران از تحریمها آسیب می بینند.
رهبر جنبش امت اسلام در پاسخ به سوال خبرنگار فارس آنچه در یمن رخ می دهد را جنایت علیه بشریت خواند و افزود: اتفاقات رخ داده علیه مسلمانان روهینگیا و همچنین آزار و اذیت مسلمانان چین همه جنایت علیه انسانیت و بشریت است. ما نباید انتظار داشته باشیم دیگران کاری برای ما انجام دهند، باید با این آزار و اذیتها مقابله کنیم.
انتهای پیام//
کد مطلب: 422526
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *