پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۲۸
۰

اعلام سرقت دروغ برای انتقام گیری از همسر

در سومین روز از آبان ماه سال جاری، یک خانم ضمن تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام می کند که از منزلش سرقت شده و مقدار قابل توجهی طلا و ارز به ارزش 700 میلیون تومان سرقت شده است.
اعلام سرقت دروغ برای انتقام گیری از همسر
به گزارش پهره ؛ با اعلام خبر اولیه تیمی از ماموران کلانتری 132 نبرد به منزل مالباخته اعزام شدند. مالباخته با معرفی خود به نام "اکرم"، اظهار داشت وقتی از خرید به خانه بازگشته سه مرد در خانه اش حضور داشته و به محض رسیدن وی، طی یک درگیری او را مورد ضرب و حرج قرار داده و نهایتا با سرقت طلا و مقادیر قابل توجهی دلار از منزل خارج و از محل متواری شدند.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف منزل، پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
تحقیقات از سوی کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شد اما در بازبینی از دوبین محل سرقت مشخص شد که طی سه روز گذشته هیچ رفت و آمد مشکوکی در این ساختمان و محله صورت نگرفته است لذا تحقیقات جامع تر و دقیق تر آغاز و مشخص شد که اعلام سرقت از سوی این زن، کاملا کذب و دروغ بوده است و اساسا هیچ سرقتی آن هم به ارزش 700 میلیون تومان انجام نشده است.
اعترافات "اکرم"
با مشخص شدن ادعای کذب شاکی پرونده، اکرم به پایگاه ششم آگاهی فراخوانده شد، تحقیقات از وی آغاز شد که در نهایت به شکایت دروغ اعتراف کرد و علت این کار را اختلاف خانوادگی و شخصی با همسرش عنوان کرد و گفت که به خاطر آزار و اذیت های همسرش قصد انتقام گیری و اذیت او را داشته است.
در ادامه رسیدگی به پرونده و هماهنگی با مقام قضایی، منزل شاکی پرونده این بار به عنوان متهم مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن یک قبضه سلاح کمری 9 میلیمتری، چندین عدد فشنگ مربوطه و مقادیری مواد مخدر مشکوک به تریاک و سوخته تریاک کشف شد که در این خصوص شوهر اکرم که "محمد" نام داشت اعلام کرد که مواد مخدر و اسلحه مکشوفه متعلق به وی است.
"محمد"، مدعی است که سلاح را از داخل یک باغ در شهرستان دماوند پیدا کرده است که تحقیقات در این خصوص آغاز شده است.
سرهنگ کارآگاه، بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این که در خصوص کشف مواد مخدر از منزل متهم یک پرونده به دادسرای ناحیه 20 تهران تشکیل شده و برای کشف سلاح نیز یک پرونده برای متهم در دادسرای ناحیه 33 تهران تشکیل شده است، گفت: در حال حاضر متهم این پرونده با قرار قضایی در زندان به سر می برد.
 انتهای پیام//
کد مطلب: 422491
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *