سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۱۹
۰
توسط پزشکان طب سنتی جمعیت هلال احمر صورت گرفت

ارائه خدمات طب سنتی به بیش از ۲۰۰۰ زائر اربعین

مسئول درمانگاه طب سنتی جمعیت هلال احمر در کربلا با تشریح آمار خدمات طب سنتی به زائران اربعین گفت: در طول مدت برپایی این درمانگاه بیش از ۲۰۰۰ نفر خدمات تخصصی و عمومی ماساژ درمانی را دریافت کردند.
ارائه خدمات طب سنتی به بیش از ۲۰۰۰ زائر اربعین
به گزارش پهره ؛ دکتر محمود رضا فریدی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد ارایه خدمات طب سنتی به زائران اربعین حسینی در کربلا اظهار کرد: تیم آکادمیک طب سنتی جمعیت هلال احمر که شامل ۲۶ پزشک متخصص طب سنتی و ماساژور است از ۲۰ مهرماه در کربلا حاضر شده و به زائران خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند.
مسئول درمانگاه طب سنتی جمعیت هلال احمر در کربلا به اشاره به خدمات مختلف این تیم افزود: با توجه به اینکه زائرین در اربعین اقدام به پیاده روی می کنند مشکلات مختلفی از جمله دردهای مفاصل، اسکلتی و عضلانی را دچار می شوند و  در همین راستا متخصصان طب سنتی ارائه خدمات می‌کنند و در تلاش هستند تا با بهترین کیفیت در خدمت زوار امام حسین(ع) باشند.
وی با اشاره به آمار خدمات ارائه شده گفت: از ۲۰ مهر تا یکشنبه هفتم مهرماه در درمانگاه طب سنتی خدمات مختلفی از جمله پانسمان تاول به ۱۹۹ نفر ارائه شد، ضمن اینکه در این مدت ۲۱۲۰ نفر ویزیت شدند و از این میان ۱۸۴۰ نفر ماساژهای عمومی و تخصصی را دریافت کردند.
 
انتهای پیام
کد مطلب: 422478
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *