پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۴۷
۰

رعایت استانداردهای لازم می تواند موجب بهره وری ، رضایت مندی و بالابردن کیفیت خدمات شود

نبی بخش داودی در بازدید از واحدهای تولیدی ایرانشهر گفت : رعایت استانداردهای لازم در زمینه های مختلف می تواند موجب بهره وری ، رضایت مندی و بالابردن کیفیت خدمات شود.
رعایت استانداردهای لازم می تواند موجب بهره وری ، رضایت مندی و بالابردن کیفیت خدمات شود
به گزارش پهره ؛ معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر همزمان با هفته استاندارد ، در بازدید از واحدهای تولیدی این شهرستان تقویت اعتماد ملی و عمومی در جامعه را لازمه رشد و توسعه برشمرد و گفت: قطعا استاندارسازی نقش موثری هم در زمینه جلب اعتماد تولید کننده و هم مصرف کننده و در نهایت هزینه کرد جامعه دارد.
نبی بخش داودی افزود : رعایت استانداردهای لازم در زمینه های مختلف می تواند موجب بهره وری ، رضایت مندی و بالابردن کیفیت خدمات شود.داودی همچنین از شرکت زیگورات داریز، تولید نیوجرسی و جدول وموزاییک که تنها تولید کننده نیوجرسی در استان است بازدید کرد و گفت : این واحد زمینه اشتغالزایی 20 نفر بطور را مستقیم فراهم کرده است.
نبی بخش داودی بیان کرد :این واحد با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون تومان و تولید 70 تن بتن در روز در حال فعالیت است.فرماندار ایرانشهر همچنین گفت :واحد تولیدی کنسرو هزام با اشتغال 15 نفر و اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون تومان با تولید 10 هزار قوطی کنسرو در روز نقش بسزایی در اشتغال جوانان دارد.
وی افزود :محصولات این واحد تولیدی علاوه ببه کشورهای همسایه به نقاط مختلف کشور عرضه می شود.داودی همچنین از کارگاه تولید قند شکسته با 15 نفر اشتغال مستقیم و یک میلیارد تومان هزینه اولیه با تولید روزانه 10 تن قند و ماهانه 250 تا 300 تن تولید نیز بازدید.
انتهای پیام//
کد مطلب: 422452
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *