سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
۰
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

از سربازان نمونه سپاه شهرستان ایرانشهر تجلیل شد

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر : دوران خدمت سربازی، یک دوران طلایی و گل یک جوان است و باید نگاه ما به این دوران نگاه معنوی و الهی باشد.
از سربازان نمونه سپاه شهرستان ایرانشهر تجلیل شد
به گزارش پهره ؛ صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس ، از سربازان نمونه سپاه شهرستان ایرانشهر تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت : یکی از داشته های ما که افتخار تاریخ کشور می باشد هفته دفاع مقدس و رشادت مردان بزرگ انقلاب است.اختلاف استکبار جهانی با ما در اسلام ناب محمدی بود و چون در هشت سال جنگ تحمیلی ما از این آرمان دفاع کردیم آن را دفاع مقدس می نامیم.پودینه ادامه داد : ایجاد روحیه خودباوری، خودکفایی ملی جوانان، ولایت محوری مردم از آثار مثبت جنگ تحمیلی بود.پیروی از ولایت فقیه باعث پیروزی و سربلندی می شود و اگر در برخی کشورها انقلاب های منطقه با شکست مواجه شد یا نتیجه موثری نداشت علت آن نبود ولایت فقیه است.

وی گفت : از ابتدای دفاع مقدس ما در موضوعات مختلف تحریم بودیم که مهمترین آن نظامی بوده است اما با تلاش جوانان و خودکفایی ملی باعث شده امروز یکی از کشورهای قدرتمند دفاعی و نظامی هستیم.

حسین پودینه اظهار داشت : بحث دفاعی و امنیتی از مسائل مهم است که دشمن هم روی آن تاکید بسیار دارد.مقاومت و ایستادگی امروز رمز موفقیت ما در جنگ اقتصادی و تحریم ها است که قرآن کریم هم به ما این مسئله را تاکید کرده تا بتوانیم در برابر استکبار مقابله کنیم.دوران خدمت سربازی، یک دوران طلایی و گل یک جوان است و باید نگاه ما به این دوران نگاه معنوی و الهی باشد.
 


گفتنی است فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ضمن دیدار با خانواده سربازان نمونه متاهل از خانواده این سربازان هم تقدیر و تجلیل به عمل آورد و یک سبد کالا نیز به آنها اهدا شد.
گفتنی است در این مراسم از 10 سرباز نمونه سپاه شهرستان ایرانشهر تقدیر شد.
انتهای پیام//
کد مطلب: 422381
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *