پنجشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۴
۰

تلاش مهره وهابی ها برای انتقال عناصر داخلی به امارات/ چرا سربازی از زندانی شدن نزدیکانش استقبال می کند؟

در حالی این روزها عبدالله بزرگزاده در زندان به سر می برد که برادر و پدر این فرد در حال سیاسی جلوه دادن این بازداشت هستند تا از این کلاه نمدی دوخته و زمینه پناهندگی سیاسی این فرد را فراهم کنند.
تلاش مهره وهابی ها برای انتقال عناصر داخلی به امارات/ چرا سربازی از زندانی شدن نزدیکانش استقبال می کند؟
به گزارش پهره ؛ به نقل از عصرهامون ، حبیب الله سربازی مرید سابق مالک ریگی که در سال 86 و پس از رد زنی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور در حالی که به کمک چند تروریست دیگر در پی طراحی یک عملیات گسترده علیه مردم شیعه و سنی با هدف التهاب آفرینی در سیستان و بلوچستان بودند، در مکانی به نام چاه جمال دستگیر شدند.
حبیب الله بزرگزاده پس از دستگیری در اعترافات خود به صراحت بیان می کند که قصد عملیات تروریستی علیه مردم را داشته و برنامه های خود را نیز از گروهک مالک ریگی دریافت می کرده است.
عضو گروهک ریگی پس از آزادی از زندان با تغییر فامیلی خود به سربازی راهی کشور امارات شده و با کمک دستگاه های اطلاعاتی عربستان سعودی فعالیت در حوزه رسانه را آموزش دیده و پس از آن اقدام به راه اندازی کمپین فعالین بلوچ کرده و کمک فراوانی به پر کردن پرونده ضد ایرانی احمد شهید و عاصمه جهانگیر گزارش گر ویژه سازمان ملل در امور ایران کرد.
در این بین سربازی پس از فراگیری آموزش به تنهایی در کشور امارات اقدام به خبرپراکنی با هدف تفرقه افکنی در جنوب شرق کرد که در این خصوص به توفیقی دست نیافت، در همین خصوص سربازی به واسطه ارتباط گیری با خانواده خود و در راس آن برادرش عبدالله سربازی اقدام به ایجاد تیمی داخلی جهت ارسال اخبار می کند.
تیم خبری داخلی سربازی در حالی که مو به مو برنامه های خود را به پیش می برد که دستگاه های امنیتی ایران لحظه به لحظه تحرکات این افراد را رصد کرده و در یک عملیات هوشمندانه برادر حبیب الله سربازی در جریان اغتشاشات ایرانشهری و در حالی که مشغول ارسال تصاویر به خارج از کشور بود در تور دستگاه های امنیتی گرفتار می شود.
جعبه سیاه حبیب الله در حالی با مستندات فراوان دستگیر می شود که بسیار زود و در اعترافات خود از ارتباط با بردار تروریستش پرده بر می دارد.
پس از دستگیری عبدالله و اعترافات این فرد سایر اعضای این شبکه توسط دستگاه های امنیتی دستگیر می شوند، اما دستگیری عبدالله سربازی چندان هم برای حبیب الله ناراحت کننده نبود و این فرد با ترفند کهنه دستگاه های امنیتی فاز دو نقشه خود که القای سیاسی بودن این دستگیری بود، را کلید می زند.
برای پی بردن به این ترفند مُرید مالک باید ماجرای موج سازی اخیر او در خصوص عماد ملازهی از دوستان نزدیکش و انتقال به امارات را مرور کرد.
سال گذشته بود که عماد ملازهی از عناصر خبری داخلی تیم سربازی دستگیر شد پس از این موضوع، شانتاژ رسانه ای گسترده ای علیه این اقدام در شبکه های اجتماعی و رسانه های تحت مدیریت وهابی ها آغاز شد و در برخی از نقاط استان عکس این فرد با هدف القای سیاسی بودن این بازداشت منتشر شد.
در سوی دیگر اما تیم خبری وظیفه تقدس عماد ملازهی را بر عهده داشت و برای تکمیل پازل روز به روز از شکنجه، اعتصاب غذا و ... خبرهای متفاوتی منتشرشد، در این بین ملازهی در اردیبهشت ماه امسال آزاد شد، با آزادی این فرد نوبت سربازی بود تا زمینه انتقال این فرد در قالب پناهندگی سیاسی به امارات را فراهم کند.
حالا اما ملازهی و سربازی دوستان قدیمی بعد از چند سال دوری با طراحی هدفمند یار سابق مالک در امارات به هم رسیده اند.
با پی بردن به این ترفند نه چندان پیچیده تیم رسانه ای وهابیت باید دانست که حبیب الله سربازی چندان هم با زندانی بودن بردارش مشکلی ندارد و تلاش می کند تا با کمک پدرش پرونده سیاسی برادرش و انتقال غیرقانونی او به امارات را در قالب پناهندگی سیاسی را به پیش ببرد.
حال با این تفاسیر باید دید حبیب الله سربازی این روزها در رسانه های تحت مدیریت خود از چه کسانی سواری می گیرد و تلاش می کند آنها را در برابر نظام قرار دهد تا شاید با زندان رفتن و پرونده سازی برای آنها تیم اماراتی خود را کامل کند.
البته در این بین یک سنگ بزرگ پیش پای سربازی قرار دارد و آن هم وثیقه های سنگین دستگاه قضایی است، اگر به خبرهای اخیر رسانه های وهابی نگاهی انداخته شود مشاهده می کنیم که خبرسازی آنها این روزها در خصوص وثیقه های سنگین افزایشی محسوس داشته است!
 
انتهای پیام//
کد مطلب: 422304
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *