جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۴۵
۰
امام جمعه ایرانشهر؛

قدرت نظامی ایران خواب راحت را از چشم آمریکا و اسرائیل گرفته است/ روسها با اجازه ایران برای مقابله با تروریست های منطقه در پایگاه هوای همدان مستقر شدند

امام جمعه ایرانشهر گفت: دشمن از دست یابی ایران به سلاح های پیشرفته و قدرت نظامی ایران در اضطراب است.
قدرت نظامی ایران خواب را از چشم صهیونیست ها گرفته است/ روسها با اجازه ایران برای مقابله با تروریست های منطقه در پایگاه هوای همدان مستقر شده اند
قدرت نظامی ایران خواب را از چشم صهیونیست ها گرفته است/ روسها با اجازه ایران برای مقابله با تروریست های منطقه در پایگاه هوای همدان مستقر شده اند
به گزارش پهره؛ حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تقبیح دوباره مسئولین دولتی که در برخورد با حقوق بگیران نجومی کوتاهی می کنند؛ گفت: این ها مرد مبارزه با فساد نیستند.
وی گفت: چرا باید این امکان وجود داشته باشد که مبالغ کلان؛ یکجا و بی هیچ مانعی در جیب مدیران سرازیر شود اما جوان در آستانه ازدواج؛ از تشکیل خانواده به خاطر سنگ اندازی های وام ازدواج عقب بماند.
خطیب جمعه ایرانشهر به اهمیت قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و بیان داشت: قدرت های دفاعی ایران از جمله ارتش و سپاه  با اتکا و اقتدار از دل تحریم ها به استقامتی دست یافته است که امروز خواب را از چشمان رژیم صهیونیستی گرفته است.
حجت الاسلام ابطحی به دستاورد کودتای ترکیه نیز اشاره کرد و بیان داشت: اردوغان با ضربه ای که از دست نشانده آمریکا خورد به موضع ایران و روسیه هم نظر شده و امیدواریم با اتحاد پیش آمده هر چه زودتر شر متجاوزان از ملت های مسلمان و بی گناه منطقه دفع شود.
امام جمعه ایرانشهر به حضور نظامیان روس در پایگاه هوایی نوژه همدان نیز اشاره کرد و بیان داشت: حضور نظامیان روس تنها در راستای استفاده از این پایگاه برای مقابل با تروریست های منطقه است و به هیچ وجه این پایگاه در اختیار روسیه قرار نگرفته است.
انتهای پیام/3339
کد مطلب: 2238
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *