دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸
۰
بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه؛

دو روستای خیرآباد و نورآباد ایرانشهر خسارت دید

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر از خسارت دو روستا بر اثر طغیان رودخانه این شهرستان خبر داد.
دو روستای خیرآباد و نورآباد ایرانشهر خسارت دید
دو روستای خیرآباد و نورآباد ایرانشهر خسارت دید
خان محمد بامری در گفت و گو با خبرنگار پهره در حاشیه بازدید از مناطق خسارت دیده بر اثر سیلاب گفت: به دنبال بارندگی و طغیانی که شب گذشته در ایرانشهر رخ داد؛ منازل گلی و کپری دو روستای خیرآباد و نورآباد این شهرستان از بین رفت.
وی گفت: بر اثر طغیان این رودخانه که در نزدیکی جاده ترانزیتی ایرانشهر به چابهار رخ داده علاوه بر منازل تعدادی از احشام نیز تلف شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر تصریح کرد: هم اکنون کارشناسان مربوط به جمعیت هلال احمر در حال ارزیابی میزان خسارت وارد آمده هستند که ان شاالله تا ظهر امداد رسانی به صورت کامل  به خانوارهای خسارت دیده با توزیع چادر و سایر امکانات رفاهی انجام می شود.
بامری گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به دنبال نداشته اما چند کودک که در زیر آوار مصدوم شده بودند با اعزام به بیمارستان در حال مداوا هستند و نگرانی در این زمینه نیست.
وی از آماده باش کامل جمعیت هلال احمر ایرانشهر در برابر خسارات احتمالی گفت و ادامه داد: با توجه به شرایط آب و هوایی احتمالا جو ناپایدار تا آخر هفته در سطح استان وجود داشته باشد.
بامری ادامه داد: به منظور رسیدگی و هماهنگی بیشتر ارگان های مربوطه؛ جلسه فوری ستاد بحران امروز در فرمانداری ایرانشهر برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ 3339
کد مطلب: 1766
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *