جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲
۰

یادواره شهیده نسیمه زارعی دادکانی برگزار شد+ تصاویر

صبح امروز و در سومین روز از هفته بسیج یادواره شهیده نسیمه زارعی دادکانی در سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.
به گزارش پهره ، صبح امروز یادواره شهیده نسیمه زارعی دادکانی باهمت حوزه بسیج خواهران حضرت آسیه(س) ایرانشهر و با حضور فرمانده سپاه شهرستان، علما، روحانیون و مردم شهیدپرور ایرانشهر در سالن اجتماعات هلال احمر این شهرستان برگزار گردید.
سرهنگ حسین پودینه با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج اظهار داشت: شهدای عزیز در وصیت نامه خود به دو نکته اشاره کرده اند، یکی حفظ نظام اسلامی و دیگری پیروی از ولایت فقیه است.
فرمانده سپاه ایرانشهر گفت: زنان همانطور که در جنگ تحمیلی در پشت جبهه های نبرد پشتیبان رزمندگان بودند، امروز نیز میتوانند در راستای حفظ نظام، در این جنگ تمام عیار اقتصادی که استکبار با تمام توان به مقابله با جمهوری اسلامی ایران پرداخته است،نقش اساسی داشته باشند.
سرهنگ پودینه گفت: پیروی از ولایت فقیه باعث سربلندی نظام اسلامی و ایران عزیز است و زنان میتوانند با پرورش فرزندانی صالح، پشتیبانی ولایت فقیه را تضمین نمایند. گفتنی است در انتهای این مراسم از خانواده شهیده نسیمه زارعی دادکانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
انتهای پیام//
کد مطلب: 422735
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *